Ga naar de inhoud

Join the Indigo Family

Kom bij ons werken bij Beachclub Indigo, waar jouw individualiteit en originaliteit schitteren. In onze vrijgeestige en ongedwongen omgeving ben je niet alleen werknemer, maar een essentieel deel van een unieke familie. Sluit je aan bij ons team en maak deel uit van de magie die Beachclub Indigo bijzonder maakt.

Werken bij Beachlub Indigo in Scheveningen

Werken bij Beachclub Indigo omarmt het motto ‘work hard, play hard’. Onze beachclub is het toneel van prachtige feesten en biedt een relaxte sfeer, waarin hard werken naadloos overgaat in plezier maken. We zorgen voor een goede beloning en een fijne werkomgeving, waardoor werk niet alleen een taak is, maar ook een feest. Hier geniet je van de perfecte balans tussen professionele uitdagingen en ontspannende momenten. Bij Beachclub Indigo leef je het ‘work hard, play hard’-principe, waarbij plezier en werk hand in hand gaan.

Beachclub Indigo is op zoek naar een dynamische manager die onze unieke, relaxte sfeer kan aanvullen en leiden. Ben jij een geboren leider met passie voor de horeca? Dan is dit jouw kans om te schitteren aan de kust!

Wat bieden wij:

 • Competitief salaris met bonussen
 • Inspirerende werkplek aan het strand
 • Kansen voor persoonlijke en professionele groei
 • Dynamisch en plezierig team
 • Flexibele werktijden

Wat zoeken wij:

 • Ervaring in management en horeca
 • Uitstekende leiderschaps- en communicatievaardigheden
 • Vermogen om een top-notch team te leiden en te motiveren
 • Passie voor service en klanttevredenheid
 • Flexibiliteit en oplossingsgericht denken

Sluit je aan bij Beachclub Indigo en breng onze barervaring naar een hoger niveau. Stuur je CV en motivatiebrief naar jenna@beachclubindigo.nl. We kijken uit naar je sollicitatie!

Solliciteer direct

Beachclub Indigo is op zoek naar een dynamische Event Manager die onze unieke, relaxte sfeer kan aanvullen en leiden. Ben jij een geboren leider met passie voor de horeca? Dan is dit jouw kans om te schitteren aan de kust!

Wat bieden wij:

 • Competitief salaris met bonussen
 • Inspirerende werkplek aan het strand
 • Kansen voor persoonlijke en professionele groei
 • Dynamisch en plezierig team
 • Flexibele werktijden

Wat zoeken wij:

 • Ervaring in de horeca is een pre, maar geen vereiste
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden
 • Een vriendelijke, gastgerichte instelling
 • Vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken
 • Flexibiliteit in werkuren, inclusief avonden en weekenden

Ben jij de persoon die ons team komt versterken en onze gasten een geweldige tijd wil bezorgen? Dan horen we graag van jou! Stuur je CV en motivatiebrief naar jenna@beachclubindigo.nl. We kijken uit naar je sollicitatie!

Solliciteer direct